Май 20, 2019 08:51
Регистрация на сайте «Овидиополь-Информ»
   «Овидиополь-Информ»  
Поиск на «Овидиополь-Информ»
 
     Фотогалерея  |  Видео  |  Газета  |  RSS ленты  |  Карта сайта  |  Курс валют  |  Архив  |  Форум  |  Обратная связь  

Біду подолаємо разомСельским головой Роксолан избран Андрей Семашко

Земля в Овидиопольском районе стала дешевле

ГАИ шумят – я слушаю…

Всего 33 минуты

Промышленные предприятия области реализовали продукции на 2 млрд. грн.

   Евро (EUR)
за 100 ед. 721.9013 (-0.2832)

   Доллары США (USD)
за 100 ед. 484.4000 (-0.06)

   Российские рубли (RUR)
за 10 ед. 2.0053 (0.0151)

Подробный курс...

   Золото (XAU)
за 10 кг. 39914.56 (733.86)

   Серебро (XAG)
за 10 кг. 711.10 (11.06)

   Платина (XPT)
за 10 кг. 73144.40 (959.86)

   Паладий (XPD)
за 10 кг. 15307.04 (288.78)      12.8.2008 11:52
           

 
Липневі повені, що пройшли територією областей західної України, принесли чимало горя жителям цього краю.

Зруйновані житлові будинки й дороги, затоплені городи, втрата рідних та близьких людей відгукнулися щирим співчуттям в серці кожного українця.

На заклик Овідіопольської районної державної адміністрації про добровільну допомогу потерпілим від повені відгукнулося чимало організацій, підприємств та установ нашого регіону.    

Овідіопольський район прийняв на себе шефські обов’язки щодо надання допомоги мешканцям Тисменицького району Івано-Франківської області. 4 серпня вантажний автомобіль «Рено», у супроводі головного спеціаліста відділу взаємодії з правоохоронними органами, мобілізаційної та оборонної роботи та з питань надзвичайних ситуацій Овідіопольської РДА Грогуля В.Ф,  відбув до постраждалого від повені регіону. Відчутну допомогу в організації надання транспорту та відправки вантажу надав депутат Овідіопольської районної ради Мудрик О.Б. Завантажували цей транспорт, можна сказати, «всім миром».

Одним з першим проявив ініціативу Хасан Гарунович Хасаєв – директор ТОВ «МАХ», ринок «Чорноморський», депутат Овідіопольської районної ради, член постійної комісії з питань екології, природокористування та рекреаційної діяльності. Від себе особисто він зібрав набір продуктів на суму 10 тис. грн. Загалом же по ринку «Чорноморський» народна ініціатива збору продуктової посилки набула широкого розмаху. Вантажний візок пересувався територією ринку, а підприємці зі своїх контейнерів та прилавків заповнювали його продуктами першої необхідності. На допомогу потерпілим від повені працівники ринку «Чорноморський» зібрали 0,5 т борошна, 200 л олії, 1 т макаронних виробів, консервів, кондитерських виробів тощо.

В організації продуктового вантажу взяли участь підприємці та керівники сільськогосподарських товариств Овідіопольського району: СПД Абрамов С.С. – 3 т борошна; торгова мережа «Метро» (директор Дурнєв Олег) - 0,5 т гречаної крупи, 0,5 т ячневої крупи, 0,5 т пшеничної крупи, 500 л олії, 1,5 т питної столової води; ТОВ «Еврика» (Білий М.І.) – 3 т картоплі; СТОВА «Петродолинське» (Матуляк Д.А.) – 0,8 т борошна, 0,6 т цибулі, овочеві консерви: 160 банок (3-літрових) томатного соку, 480 банок (0,5-літрових) ікри кабачкової. Фермер з Барабою Сухий О.А. виділив для відправлення до Тисменицького району 1,5 т цибулі; ТОВ «Санойл» (комерційний директор Кольцов О.А.) 0,5 т моркви і 0,5 т буряка; консервний завод «Іллічівський» (керівник  Козир А.М.) – консервовану продукцію загальною кількістю 1,2 т. Всього було зібрано до 20 тонн продуктів і відправлено до Прикарпаття. Крім харчів для постраждалих від повені до гуманітарного вантажу було додано один гумовий човен і пристрій для відкачування води (мотопомпу).

5 серпня до постраждалого від повені західного регіону України відбула колона з гуманітарною допомогою від Одеської області. В її складі – добровільний внесок ТОВ «Промтоварний ринок 7 км» (генеральний директор Добрянський В.Л.) – автомобіль, завантажений одягом та взуттям.

Мешканці Овідіопольського району продовжують перераховувати кошти постраждалим від повені співгромадянам. Більшість установ, підприємств та організацій в якості благодійних внесків перевели одноденну заробітну плату працівників на спеціальний  недержавний рахунок Міністерства праці і соціальної політики для ліквідації наслідків стихійного лиха. Співробітники райдержадміністрації, правоохоронних органів, суду, прокуратури,  районного споживчого товариства зробили особисті внески, які набагато перевищують одноденний заробіток. В районі не має жодної установи, організації, підприємства, котрі б не відгукнулися на заклик про допомогу. Станом на 6 серпня мешканцями Овідіопольського району було перераховано понад 70 000 грн. для допомоги постраждалим від стихійного лиха в західних областях України. Збір коштів триває, громадяни продовжують робити благодійні внески.

На жаль, людина безсила перед гнівом стихії, і природа час від часу посилає нам випробування не тільки фізичної сили,  а й морального духу. Страх перших днів, пережитих після повені, не повинен змінитися розпачем для людей, що пройшли через цю біду.
Горе наполовину стає меншим, якщо поділишся с другом, а  допомогти ближньому в скрутний час – справа совісті кожного свідомого громадянина. Ці прописні істини повинен пам’ятати кожен з нас, тоді любов і співчуття до людей допоможуть подолати гіркі наслідки трагедії.
Комментарии посетителей
Администрация не несёт ответственности за информацию, оставляемую пользователями.
Комментарии могут оставлять только зарегестрированные пользователи!!

Официальный портал Овидиопольского районаВидео
Всё видео  


Какую музыку Вы слушаете?

Поп
Классика
Electro-House
Латино
Ретро     Фотогалерея  |  Видео  |  Газета  |  RSS ленты  |  Карта сайта  |  Курс валют  |  Архив  |  Форум  |  Обратная связь  
Информация Овидиополь – ИНФОРМ является интеллектуальной собственностью
информационной службы www.ovidiopol.com и других указанных источников полученной информации.
Любое копирование, публикация, перепечатка или последующее распространение информации, в том числе,
которое осуществляется любым иным способом, с использованием аналогичных и любых других средств,
запрещается без предварительного письменного согласия со стороны информационной службы www.ovidiopol.com.
Разрешается цитирование информации с явным указанием ссылки на Овидиополь – ИНФОРМ

На сайте функционирует система коррекции ошибок. Обнаружив неточность в тексте на данной странице, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter.

67801, Украина, Одесская обл.,  
г. Овидиополь, ул. Одесская, 19а  
Тел./факс: +38 (04851) 3-51-19,  
+38 (048) 740-09-00