Май 20, 2019 08:31
Регистрация на сайте «Овидиополь-Информ»
   «Овидиополь-Информ»  
Поиск на «Овидиополь-Информ»
 
     Фотогалерея  |  Видео  |  Газета  |  RSS ленты  |  Карта сайта  |  Курс валют  |  Архив  |  Форум  |  Обратная связь  

Світ талантів – цвіт нації»Сельским головой Роксолан избран Андрей Семашко

Земля в Овидиопольском районе стала дешевле

ГАИ шумят – я слушаю…

Всего 33 минуты

Промышленные предприятия области реализовали продукции на 2 млрд. грн.

   Евро (EUR)
за 100 ед. 721.9013 (-0.2832)

   Доллары США (USD)
за 100 ед. 484.4000 (-0.06)

   Российские рубли (RUR)
за 10 ед. 2.0053 (0.0151)

Подробный курс...

   Золото (XAU)
за 10 кг. 39914.56 (733.86)

   Серебро (XAG)
за 10 кг. 711.10 (11.06)

   Платина (XPT)
за 10 кг. 73144.40 (959.86)

   Паладий (XPD)
за 10 кг. 15307.04 (288.78)      6.11.2008 8:25
           

 
Під таким гаслом проходив VІ Міжнародний благодійний дитячий фестиваль «Світ талантів - 2008» у м. Києв

Під таким гаслом проходив VІ Міжнародний благодійний дитячий фестиваль «Світ талантів - 2008» у м. Києві. Це третій заключний етап конкурсу, який починався з регіонального конкурсу


в м. Херсоні, продовжився, як Всеукраїнський, в таборі «Молода Гвардія» в м. Одесі і завершився великим гала-концертом у Національному академічному театрі ім. І. Франка в м. Києві.

Фестиваль проводився за підтримки Міністерства у справах сім’ї, молоді та спорту та київської мерії. Л. Чернівецький особисто зустрівся з учасниками на спеціальній прес-конференції. У складі журі конкурсу були народні артисти України композитор О. Злотник та актор О. Богданович, популярні серед телеглядачів Влад Яма, Влада Литовченко, Ганна Безсонова, Олена Коляденко, Василь Лазарович, редактори відомих українських дитячих журналів, художники, дизайнери, громадські діячі.

Дуже порадувало те, що організатор фестивалю – президент МГО «Жінка ІІІ тисячоліття» Лідія Лісімова зуміла привернути увагу до фестивалю як значущих, публічних осіб так і пересічних громадян. Зал театру був переповнений. До дітей завітали в гості Наталія Валевська, Іріс, Наталія Бучинська, Олег Шак, Василь Лазарович. Тільки самих учасників зібралося 400 чоловік зі всієї України, Білорусії, Литви, Латвії, Естонії, Вірменії, Росії, Канади.

Від Овідіополя на конкурсі були присутні вокалісти Євген Шпаченко (Калаглія) та Єлизавета Перкова (Великодолинське) і Ольга Мошняго (Великодолинське), яка приймала участь як переможниця Регіонального конкурсу «Перлина Півдня» у конкурсі краси.

Журі вже було знайоме з Євгеном та Лізою, які перемагали в попередніх конкурсах. Дуже приємно було, коли О. Богданович та О. Злотник особисто віталися з Євгеном і бажали йому успіху.

Конкурс такого рівня надзвичайно відповідальний. До нього треба було дуже ретельно готуватися. Обов’язковою умовою - нова програма, нові костюми.

Додає впевненості у своїх силах постійна підтримка районної державної адміністрації. Дякуючи особистій зацікавленості голови райдержадміністрації Чегодар Наталії Анатоліївні, діти мають перспективи участі у престижних конкурсах і, повірте, всі вони надзвичайно стараються виправдати довіру. Не передати наші відчуття, коли на сцені називають країни-учасниці та обласні центри поряд з ними завжди звучить і назва нашого невеличкого містечка.

Хочу подякувати депутату обласної ради Плєшивцеву Владиславу Юрійовичу, який допоміг своїм землячкам - Перковій Лізі та Мошняго Олі.

Хочеться подякувати педагогів Швець Ларису Олександрівну та Богаченко Галину Миколаївну, які надзвичайно професійно підготували дітей, що дало їм змогу вигідно вирізнятися серед величезної кількості учасників.

Окрема подяка С.Г. Адаховській, яка на наше прохання, зробила переклад пісні «Молитва» для Євгена Шпаченка. Після концерту до мене підходили і висловлювали захоплення від тексту.

 

Мені запам’яталися слова звернення Юрія Павленка – міністра у справах сім’ї та молоді до учасників: «За шість років фестиваль сформував нове покоління українців, які свої таланти перенесуть із дитинства у доросле життя».

Безумовно, перемога на фестивалі «Світ талантів» для наших дітей – це черговий крок до здійснення своїх мрій. Вони неначе побували у чарівній країні, де головне багатство – це добро, радість, краса, музика, пісні, танці, талант.

І, головне, що поїздка до Києва посприяла новому творчому підйому, ми вже будуємо нові плани, підбираємо нові пісні, шукаємо нові форми. А це і є найкраще – жити мрією і передчуттям радості.

Н.Ф. Пушкаренко,
Комментарии посетителей
Администрация не несёт ответственности за информацию, оставляемую пользователями.
Комментарии могут оставлять только зарегестрированные пользователи!!

Официальный портал Овидиопольского районаВидео
Всё видео  


Какую музыку Вы слушаете?

Поп
Классика
Electro-House
Латино
Ретро     Фотогалерея  |  Видео  |  Газета  |  RSS ленты  |  Карта сайта  |  Курс валют  |  Архив  |  Форум  |  Обратная связь  
Информация Овидиополь – ИНФОРМ является интеллектуальной собственностью
информационной службы www.ovidiopol.com и других указанных источников полученной информации.
Любое копирование, публикация, перепечатка или последующее распространение информации, в том числе,
которое осуществляется любым иным способом, с использованием аналогичных и любых других средств,
запрещается без предварительного письменного согласия со стороны информационной службы www.ovidiopol.com.
Разрешается цитирование информации с явным указанием ссылки на Овидиополь – ИНФОРМ

На сайте функционирует система коррекции ошибок. Обнаружив неточность в тексте на данной странице, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter.

67801, Украина, Одесская обл.,  
г. Овидиополь, ул. Одесская, 19а  
Тел./факс: +38 (04851) 3-51-19,  
+38 (048) 740-09-00