Май 25, 2019 23:01
Регистрация на сайте «Овидиополь-Информ»
   «Овидиополь-Информ»  
Поиск на «Овидиополь-Информ»
 
     Фотогалерея  |  Видео  |  Газета  |  RSS ленты  |  Карта сайта  |  Курс валют  |  Архив  |  Форум  |  Обратная связь  

Делегація Овідіопольського району відвідала чеське місто ВерхлабіСельским головой Роксолан избран Андрей Семашко

Земля в Овидиопольском районе стала дешевле

ГАИ шумят – я слушаю…

Всего 33 минуты

Промышленные предприятия области реализовали продукции на 2 млрд. грн.

   Евро (EUR)
за 100 ед. 721.9013 (-0.2832)

   Доллары США (USD)
за 100 ед. 484.4000 (-0.06)

   Российские рубли (RUR)
за 10 ед. 2.0053 (0.0151)

Подробный курс...

   Золото (XAU)
за 10 кг. 39914.56 (733.86)

   Серебро (XAG)
за 10 кг. 711.10 (11.06)

   Платина (XPT)
за 10 кг. 73144.40 (959.86)

   Паладий (XPD)
за 10 кг. 15307.04 (288.78)      16.12.2008 9:47
           

 
Напередодні Дня місцевого самоврядування під керівництвом голови Овідіопольської районної ради Левчука В.В.

Напередодні Дня місцевого самоврядування під керівництвом голови Овідіопольської районної ради Левчука В.В. офіційна делегація з Овідіопольського району побувала в Чехії, м.Верхлабі.До складу делегації входили депутати обласної, районної та селищної рад, сільські та селищні голови, керівники підприємств району.

Це не перший візит представників органів місцевого самоврядування Овідіопольського району за кордон. Політика депутатського корпусу спрямована на створення взаємовигідних зв’язків з країнами Євросоюзу.

Делегація з Овідіополя відвідала чеське місто Верхлабі на запрошення місцевої влади, в особі старости міста Яна Соботки. В залі засідань мерії відбулась відверта розмова про шляхи подальшої співпраці двох сторін та досягнута домовленість про обмін делегаціями шкільної обдарованої молоді. Ян Соботка ознайомив овідіопольців з системою самоврядування і тими проблемами, які доводиться вирішувати місцевій владі. Кризових явищ на рівні регіону Верхлабі люди не відчувають, скорочення робочих місць не має, всі підприємства працюють стабільно, курс валюти не змінився протягом останніх п’яти років. Політична ситуація стабільна і ніяким чином не впливає на емоційний стан людей. Як зазначив староста Ян Соботка, люди в місті дізнаються про політиків тільки під час виборів. Влада в місті підпорядковує свою увагу розвитку комунальної структури і приватному бізнесу. В свою чергу, голова районної ради Левчук В.В. поінформував про Овідіопольський район, його соціально-екномічну структуру, систему управління на рівні районної влади. В ході перемовин була досягнута домовленість про візит старости м.Верхлабі Яна Соботки до смт. Овідіополь.

 

Голова районної ради Левчук В.В. та Овідіопольський селищний голова Гоменюк В.М. подарували картину з морським пейзажем та сувеніри з Овідіополя. Перебування Овідіопольської делегації в Чехії викликали увагу чеських ЗМІ. Зокрема, місцева газета опублікувала статтю про перебування гостей з українського селища Овідіополь.

В ході перебування, члени делегації з Овідіополя мали змогу помилуватися архітектурною красою міста Верхлабі, яке розташоване в передгір’ях Кркнош. Найвищою горою є гора Сніжка. Там вже випав сніг, а місцеве населення розпочало підготовку до різдв’яних свят.

 

Цікавою була екскурсія до склодувного заводу, який виготовляє знаний в усьому світі богемський кришталь та вироби із скла. Особливість його виробництва полягає в тому, що кожна ваза чи бокал виготовляється вручну. Склодуви в Чехії в пошані, бо професія ця рідкісна.

Побувала делегація і на заводі «Шкода». Не менш цікавою була екскурсія до зоопарку.

Одним із пріоритетних видів спорту Чехії - хокей. Адже спортивне життя тут на першому місті, тому і не дивно, що багато людей від мала до велика віддають йому переважну роль. Побувала делегація і на закритому стадіоні з льодовим покриттям.

Українська делегація відвідала школу в місті Ланов, яка вразила нас своєю гостинністю. Ми познайомились з двома учнями 9 класу з України, які на даний час проживають в Чехії. Найбільш цікавою була їх розповідь про спортивне життя школи. Адже їм є чого пишатися. Це оснащений спортивний зал та басейн, які відповідають сучасним вимогам. Але, почувши українську мову та поспілкувавшись з нами, діти не хотіли прощатися і пообіцяли, що обов’язково відвідають наш край.

Найцікавішою була екскурсія по столиці Чехії – Празі. Місто вражає своєю красою і архітектурними шедеврами. Прага складається з районів, які ще для наших пращурів вважалися окремими містами : Старе місто, Нове місто, Вратчани, Мала страна та Вишеград. Старою архітектурною формою є Пражський град. Найбільшого розвитку ця місцевість набула в XIV столітті, коли під час правління Карла IV місто стало резиденцією імператора священної Римської імперії. Зараз тут знаходиться резиденція президента Республіки Чехія і на даху, де він працює майорить президентський штандарт. Щодня, рівно о дванадцятій годині, на ганку Пражського града проходить зміна почесної президентської варти. Ця церемонія завжди викликає пильний інтерес тисячі туристів. Ще багато туристів збирає Карлів міст. Це справжня архітектурна скарбниця Чехії та її столиці Праги. Тут завжди багато туристів з усього світу. Візитною карткою Праги є Собор Святого Віта. Його широкомасштабність, височінь та готичний стиль вражають своєю красою. Тож і не дивно, що Прага вийшла на шосте місце в Європі по числу відвідин туристів після Лондону, Парижу, Рима, Мадрида і Берліна. Нині понад 110 тисяч жителів Праги працюють в галузі, яка пов’язана з обслуговуванням туристів. Основний час перебування делегації в Чехії проходив в місті Верхлабі, яке також приваблює сотні тисяч туристів. Засніжені гори, специфічна архітектура готелів та горнолижні траси вражають своєю красою і саме тут будуть відпочивати обдаровані діти з Овідіопольського району, починаючи з 2009 року.

Фото: krkonossky.denik.cz


Комментарии посетителей
Администрация не несёт ответственности за информацию, оставляемую пользователями.
Комментарии могут оставлять только зарегестрированные пользователи!!

Официальный портал Овидиопольского районаВидео
Всё видео  


Какую музыку Вы слушаете?

Поп
Классика
Electro-House
Латино
Ретро     Фотогалерея  |  Видео  |  Газета  |  RSS ленты  |  Карта сайта  |  Курс валют  |  Архив  |  Форум  |  Обратная связь  
Информация Овидиополь – ИНФОРМ является интеллектуальной собственностью
информационной службы www.ovidiopol.com и других указанных источников полученной информации.
Любое копирование, публикация, перепечатка или последующее распространение информации, в том числе,
которое осуществляется любым иным способом, с использованием аналогичных и любых других средств,
запрещается без предварительного письменного согласия со стороны информационной службы www.ovidiopol.com.
Разрешается цитирование информации с явным указанием ссылки на Овидиополь – ИНФОРМ

На сайте функционирует система коррекции ошибок. Обнаружив неточность в тексте на данной странице, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter.

67801, Украина, Одесская обл.,  
г. Овидиополь, ул. Одесская, 19а  
Тел./факс: +38 (04851) 3-51-19,  
+38 (048) 740-09-00