Июнь 19, 2019 07:22
Регистрация на сайте «Овидиополь-Информ»
   «Овидиополь-Информ»  
Поиск на «Овидиополь-Информ»
 
     Фотогалерея  |  Видео  |  Газета  |  RSS ленты  |  Карта сайта  |  Курс валют  |  Архив  |  Форум  |  Обратная связь  

Овидиополь : Запитання про мовиСельским головой Роксолан избран Андрей Семашко

Земля в Овидиопольском районе стала дешевле

ГАИ шумят – я слушаю…

Всего 33 минуты

Промышленные предприятия области реализовали продукции на 2 млрд. грн.

   Евро (EUR)
за 100 ед. 721.9013 (-0.2832)

   Доллары США (USD)
за 100 ед. 484.4000 (-0.06)

   Российские рубли (RUR)
за 10 ед. 2.0053 (0.0151)

Подробный курс...

   Золото (XAU)
за 10 кг. 39914.56 (733.86)

   Серебро (XAG)
за 10 кг. 711.10 (11.06)

   Платина (XPT)
за 10 кг. 73144.40 (959.86)

   Паладий (XPD)
за 10 кг. 15307.04 (288.78)      2.5.2007 9:26
           

 
На форумі Порталу працює "Громадська приймальня", де кожна людина має можливість

звернутися із запитаннями  до керівників району. Одне з них - голові Овідіопольської районної ради Володимиру Володимировичу Левчуку :

- Як ви ставитесь до того, що Одеська міська рада прийняла рішення про те, що російська мова набула статус державної на території міста? Це не є порушенням закону України про мови?

Інформація про те, що Одеська міська рада прийняла рішення про надання російській мові статусу державної , наскільки я зрозумів , не відповідає дійсності.

На офіційному сайті міста Одеси начальник юридичного управління Одеської міської ради А.Іванський спростував повідомлення багатьох засобів масової інформації про те, що під час сесійного засідання 5 квітня депутати проголосували за надання російській мові статусу другої державної. Як підкреслив А.Іванський, питання таким чином не ставилося. За його словами, віідсутня навіть кваліфікація російської мови як у державному, так і у регіональному статусі. Основний зміст рішення полягає у створенні конструктивного механізму для реалізації Хартії мов національних меншин та розробці комплексу заходів з ровитку російської мови. Відповідно до статті 10 Конституції України державною мовою в Україні є українська мова. Держава забезпечує всебічний розвиток і функціонування української мови в усіх сферах суспільного життя на всій території України. В Україні гарантується вільний розвиток, використання і захист російської, інших мов національних меншин України. Держава сприяє вивченню мов міжнародного спілкування.

Застосування мов в Україні гарантується Конституцією України та визначається законом Таким Законом, насамперед, є Закон України „Про мови в Українській РСР”. Стаття 3 цього закону говорить про те, що Українська РСР створює необхідні умови для розвитку і використання мов інших національностей в республіці.

Статус мов національних меншин регулює ще й міжнародне законодавство. Зокрема, для України таким правовим актом є Європейська Хартія регіональних мов або мов меншин. У 2003 році Верховна Рада України ратифікувала Європейську Хартію регіональних мов або мов меншин з певним обмеженнями, зазначивши, що положення Хартії застосовуються до мов таких національних меншин: білоруської, болгарської, гагаузької, грецької, єврейської, кримськотатарськоїЮ молдавської, німецької, польської, румунської, словацької та угорської.

Як зазначається в Пояснювальній записці до Хартії її головною метою є культурна мета. Хартія має захистити й сприяти розвиткові регіональних мов або мов меншин, які перебувають під загрозою, як європейський культурний спадок. Метою Хартії є забезпечення вживання регіональних мов або мов меншин в освіті та засобах масової інформації, у судах та адміністративних установах, економічному та соціальному житті, у культурній діяльності. Лише у такий спосіб мови можуть, там, де це необхідно,-підкреслюється у цьому документі,- бути винагороджені за несприятливі умови в минулому, зберегтися й розвиватися як жива грань європейського культурного обличчя, Отже, на мою думку прагнення окремих політичних сил та регіонів надати російській мові статусу державної не є правомірним. Я не розділяю таку позицію і вважаю, що вона є хибною,а, значить, загрозою в певній мірі нашій державності.

ОВИДИОПОЛЬ-ИНФОРМ
Комментарии посетителей
Администрация не несёт ответственности за информацию, оставляемую пользователями.
Комментарии могут оставлять только зарегестрированные пользователи!!

Официальный портал Овидиопольского районаВидео
Всё видео  


Какую музыку Вы слушаете?

Поп
Классика
Electro-House
Латино
Ретро     Фотогалерея  |  Видео  |  Газета  |  RSS ленты  |  Карта сайта  |  Курс валют  |  Архив  |  Форум  |  Обратная связь  
Информация Овидиополь – ИНФОРМ является интеллектуальной собственностью
информационной службы www.ovidiopol.com и других указанных источников полученной информации.
Любое копирование, публикация, перепечатка или последующее распространение информации, в том числе,
которое осуществляется любым иным способом, с использованием аналогичных и любых других средств,
запрещается без предварительного письменного согласия со стороны информационной службы www.ovidiopol.com.
Разрешается цитирование информации с явным указанием ссылки на Овидиополь – ИНФОРМ

На сайте функционирует система коррекции ошибок. Обнаружив неточность в тексте на данной странице, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter.

67801, Украина, Одесская обл.,  
г. Овидиополь, ул. Одесская, 19а  
Тел./факс: +38 (04851) 3-51-19,  
+38 (048) 740-09-00