Июнь 19, 2019 07:40
Регистрация на сайте «Овидиополь-Информ»
   «Овидиополь-Информ»  
Поиск на «Овидиополь-Информ»
 
     Фотогалерея  |  Видео  |  Газета  |  RSS ленты  |  Карта сайта  |  Курс валют  |  Архив  |  Форум  |  Обратная связь  

«З вашим районом у нас таке порозуміння є, і значить все задумане здійниться»Сельским головой Роксолан избран Андрей Семашко

Земля в Овидиопольском районе стала дешевле

ГАИ шумят – я слушаю…

Всего 33 минуты

Промышленные предприятия области реализовали продукции на 2 млрд. грн.

   Евро (EUR)
за 100 ед. 721.9013 (-0.2832)

   Доллары США (USD)
за 100 ед. 484.4000 (-0.06)

   Российские рубли (RUR)
за 10 ед. 2.0053 (0.0151)

Подробный курс...

   Золото (XAU)
за 10 кг. 39914.56 (733.86)

   Серебро (XAG)
за 10 кг. 711.10 (11.06)

   Платина (XPT)
за 10 кг. 73144.40 (959.86)

   Паладий (XPD)
за 10 кг. 15307.04 (288.78)      21.2.2007 12:38
           

 
12 січня голова облдержадміністрації І.В.Плачков здійснив робочу поїздку до Овідіопольського району

12 січня стало для мешканців Роксолан пам’ятною датою, адже цього дня збулася давня мрія сільчан – в селі урочисто пустили природний газ! Цей день також є вагомим і для всього району, тому що першою і поки що єдиною в області Овідіопольщина повністю завершила газифікацію всіх населених пунктів.

Ця надзвичайна подія не могла залишитися непоміченою і з боку обласного керівництва, зокрема губернатора Одеської області Івана Васильовича Плачкова. До речі, це був його перший візит до нашого району з дня призначення на посаду, тому голова районної державної адміністрації Н.А.Чегодар, як справжня господиня, запропонувала гостеві оглянути всі нові споруди, якими наш район може по праву пишатися.

В першу чергу голова облдержадміністрації завітав до відновленої після капітального ремонту Новодолинської загальноосвітньої школи. Можна сказати, що школа майже заново відбудувалася, тому що зміни, які в ній відбулися, навіть не нагадують ту споруду, яка була закладена ще в 70-х роках минулого століття. Зараз це – сучасне приміщення, обладнане всім необхідним для успішного навчання школярів. І.В.Плачков цікавився організацією, застосуванням новітніх технологій у навчальному процесі.

В музичному залі дитячого садка «Калинка» в Овідіополі якраз проходило свято «Три празники в гості», коли сюди завітали високі гості. Тож діти, вбрані в українські народні костюми, разом з вихователями та завідуючою У.М.Мельниковою привітали колядками всіх гостей. Як на справжньому казковому святі від керівництва району й області дошкільнятам були вручені солодкі подарунки та смачні фрукти.

Губернатор цікавився технологіями, які були застосовані при будівництві дитсадка, екологічною безпечністю обладнання для дітей. Чимало вразили його сучасні ігрові майданчики у дитсадку. Наталія Анатоліївна Чегодар розповіла йому про вагомий внесок у будівництво й обладнання цього дитячого садка меценатів – підприємців району.

Наступним об’єктом для відвідування в Овідіополі став Палац спорту. Наші спортивні досягнення минулих і теперішніх років викликали у губернатора щире захоплення і шану. Іван Васильович особливо відзначив те, що відвідування Палацу спорту є доступним для кожного жителя району і викликає зацікавленість не лише у підлітків, а й у дорослого населення. І.В.Плачков побажав нашим спортсменам ще більших успіхів у змаганнях найвищого рангу.

Оглянув губернатор і нове приміщення суду після капітального ремонту. Він висловив думку, що навіть таке психологічно «неприємне» приміщення має бути комфортним і зручним насамперед тим, хто тут працює. І такі умови створені в нашому районі.

Оглянувши Овідіополь, губернатор продовжив свій візит вже в Роксоланах, де саме і відбувалася найбільш визначна на сьогодні подія для району – завершення газифікації.

В урочистій атмосфері слово для привітання взяв Іван Васильович Плачков. Він поздоровив жителів Роксолан з приємною для них подією – підведенням газу до села, а керівництво району – із завершенням газифікації всього району. «Я дуже радий, що Одеська область увійшла в новий рік з добрими показниками, практично виконаний бюджет області, а в бюджет країни Одещина дала на півмільйона гривень більше, ніж торік. Одещина – це ворота України до Євросоюзу, і наше завдання зробити ці ворота золотими». Губернатор також окреслив основні завдання 2007 року, на яких буде зосереджена і увага, і кошти області: це і будівництво мосту через Дністровський лиман, і відновлення доріг, і покращання водопостачання, і розвиток культури, охорони здоров’я, освіти. «Тільки завдяки злагодженій роботі всіх гілок влади можливо досягти успіхів у поставлених завданнях. З вашим районом у нас таке порозуміння є, і значить все задумане здійниться».

С.Адаховська,
завідуюча сектором внутрішньої політики і зв’язків із ЗМІ райдержадміністрації.Комментарии посетителей
Администрация не несёт ответственности за информацию, оставляемую пользователями.
Комментарии могут оставлять только зарегестрированные пользователи!!

Официальный портал Овидиопольского районаВидео
Всё видео  


Какую музыку Вы слушаете?

Поп
Классика
Electro-House
Латино
Ретро     Фотогалерея  |  Видео  |  Газета  |  RSS ленты  |  Карта сайта  |  Курс валют  |  Архив  |  Форум  |  Обратная связь  
Информация Овидиополь – ИНФОРМ является интеллектуальной собственностью
информационной службы www.ovidiopol.com и других указанных источников полученной информации.
Любое копирование, публикация, перепечатка или последующее распространение информации, в том числе,
которое осуществляется любым иным способом, с использованием аналогичных и любых других средств,
запрещается без предварительного письменного согласия со стороны информационной службы www.ovidiopol.com.
Разрешается цитирование информации с явным указанием ссылки на Овидиополь – ИНФОРМ

На сайте функционирует система коррекции ошибок. Обнаружив неточность в тексте на данной странице, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter.

67801, Украина, Одесская обл.,  
г. Овидиополь, ул. Одесская, 19а  
Тел./факс: +38 (04851) 3-51-19,  
+38 (048) 740-09-00