Июнь 17, 2019 09:15
Регистрация на сайте «Овидиополь-Информ»
   «Овидиополь-Информ»  
Поиск на «Овидиополь-Информ»
 
     Фотогалерея  |  Видео  |  Газета  |  RSS ленты  |  Карта сайта  |  Курс валют  |  Архив  |  Форум  |  Обратная связь  

«Ми цінуємо ваше прагнення до успіхів»Сельским головой Роксолан избран Андрей Семашко

Земля в Овидиопольском районе стала дешевле

ГАИ шумят – я слушаю…

Всего 33 минуты

Промышленные предприятия области реализовали продукции на 2 млрд. грн.

   Евро (EUR)
за 100 ед. 721.9013 (-0.2832)

   Доллары США (USD)
за 100 ед. 484.4000 (-0.06)

   Российские рубли (RUR)
за 10 ед. 2.0053 (0.0151)

Подробный курс...

   Золото (XAU)
за 10 кг. 39914.56 (733.86)

   Серебро (XAG)
за 10 кг. 711.10 (11.06)

   Платина (XPT)
за 10 кг. 73144.40 (959.86)

   Паладий (XPD)
за 10 кг. 15307.04 (288.78)      26.2.2007 14:52
           

 
19 січня пройшло урочисте вручення стипендій обдарованим та талановитим дітям району.

Цікаво, що вже третій рік поспіль розмір стипендії щороку збільшується. Якщо у 2005 році розмір стипендії складав 50 грн, то минулого його було збільшено вдвічі, до 100 грн. В цьому році стипендіати щомісячно отримуватимуть по 150 грн. До того ж, відтепер запроваджено також спеціальні заохочувальні премії.

До присутніх із привітальним словом звернулася голова райдержадміністрації Н.А.Чегодар, яка зокрема відзначила вирішальну роль талановитої молоді в розвитку нашого суспільства. Наталія Анатоліївна порівняла лідерство сьогоднішніх стипендіатів із лідерством пілотів літаків, що «ведуть» всю ескадрилью: «На таких як ви, рівняються, але й на вас лежить велика відповідальність! Вручення стипендій саме вам, сьогоднішнім школярам, щорічне збільшення розміру цих стипендій, говорить, що ми цінуємо ваше прагнення до успіхів. Адже саме ви – авангард нашого суспільства, і ми, жителі району, надіємося, що надалі Ви будете також гідно нести знамена нашого краю!» Голова райдержадміністрації також із щирою подякою звернулась до батьків та вчителів стипендіатів:

– Наші діти, судячи з їх перемог та досягнень, мають гарні здібності, а багато хто й талант. Та всім відомо, що талант треба вміти розкрити, – це як коштовний діамант, що потребує гарної огранки. Таланти дітей розквітають від плекань батьків та вчителів, тому сьогодні з подякою я звертаюсь в першу чергу до вас, й бажаю вам та вашим сім’ям оптимізму, душевного спокою, і нехай Господь Бог береже Вас!

Лунали подяки батькам і вчителям також і від самих дітей.

Від батьків взяла слово Олена Василівна Алексєєва, яка була тут як в якості вчителя, так і матері. Вона висловила радість, що наші діти мають прагнення до перемог, а батьки й вчителі – терпіння й талант у підтримці дитячих мрій та сподівань. До слів Олени Василівни долучився і батько Олесі Захарової, який побажав нових успіхів у наступному навчальному семестрі та висловив подяку районній владі за підтримку юних дарувань.

Серед тих, хто цього року отримав стипендію, Шпаченко Євгеній (номінація "Музичне мистецтво"), Лісайчук Анжеліка (номінація «Образотворче мистецтво"); в номінації «Спорт» були відзначені Хан Вікторія, Трохін Микола, Цвір Юлія. Стипендії в номінації "Хореографічне мистецтво" отримали Денисова Вікторія та зірковий дует Інна Біла й Максим Панченко. Алексєєва Ганна та Захарова Олеся – переможниці учнівських олімпіад з географії та історії стали кращими в номінації "Сфера освіти". До речі, крім посвідчення стипендіатів, дівчата отримали в подарунок від голови районної ради В.В. Левчука колективну монографію з історії Овідіопольського району «Край Овідія».

За досягнення в навчанні, спорті та активну участь у житті своїх шкільних колективів отримали стипендії Гребенчук Ірина (Роксоланівська ЗОШ), Погосян Арсен (Новодолинська ЗОШ), Кушнір Оксана (Мар’янівська ЗОШ), Бакреу Маріанна (Калаглійська ЗОШ), Гончаренко Володимир (Новоградківська ЗОШ), Кашалапова Ганна (Овідіопольський НВК-гімназія), Погребняк Ігор (Надлиманська ЗОШ), Молодан Ярослав (Кароліно-Бугазька ЗОШ), Матвейчук Тетяна (Доброолександрівська ЗОШ), Пасько Олена (Дальницька ЗОШ), Керімова Ірина (Петродолинська ЗОШ). Також стипендіатами стали Донос Дар’я та Солоненчук Максим з Молодіжненської ЗОШ, Рабович Олександра та Колодязєв Дмитро з Барабойської ЗОШ, Тузик Любов та Непомяща Тетяна з Миколаївська ЗОШ, Женілова Христина та Кушнір Віктор з Таїровської ЗОШ, Яцкова Алла та Редькін Руслан з Великодолинського НВК-гімназії.

То ж успіхів вам, талановита молодь Овідіопольщини!

Єфімова О.Комментарии посетителей
Администрация не несёт ответственности за информацию, оставляемую пользователями.
Комментарии могут оставлять только зарегестрированные пользователи!!

Официальный портал Овидиопольского районаВидео
Всё видео  


Какую музыку Вы слушаете?

Поп
Классика
Electro-House
Латино
Ретро     Фотогалерея  |  Видео  |  Газета  |  RSS ленты  |  Карта сайта  |  Курс валют  |  Архив  |  Форум  |  Обратная связь  
Информация Овидиополь – ИНФОРМ является интеллектуальной собственностью
информационной службы www.ovidiopol.com и других указанных источников полученной информации.
Любое копирование, публикация, перепечатка или последующее распространение информации, в том числе,
которое осуществляется любым иным способом, с использованием аналогичных и любых других средств,
запрещается без предварительного письменного согласия со стороны информационной службы www.ovidiopol.com.
Разрешается цитирование информации с явным указанием ссылки на Овидиополь – ИНФОРМ

На сайте функционирует система коррекции ошибок. Обнаружив неточность в тексте на данной странице, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter.

67801, Украина, Одесская обл.,  
г. Овидиополь, ул. Одесская, 19а  
Тел./факс: +38 (04851) 3-51-19,  
+38 (048) 740-09-00