Июнь 17, 2019 09:41
Регистрация на сайте «Овидиополь-Информ»
   «Овидиополь-Информ»  
Поиск на «Овидиополь-Информ»
 
     Фотогалерея  |  Видео  |  Газета  |  RSS ленты  |  Карта сайта  |  Курс валют  |  Архив  |  Форум  |  Обратная связь  

Звідки гроші? Секретами ділиться голова районної державної адміністрації.Сельским головой Роксолан избран Андрей Семашко

Земля в Овидиопольском районе стала дешевле

ГАИ шумят – я слушаю…

Всего 33 минуты

Промышленные предприятия области реализовали продукции на 2 млрд. грн.

   Евро (EUR)
за 100 ед. 721.9013 (-0.2832)

   Доллары США (USD)
за 100 ед. 484.4000 (-0.06)

   Российские рубли (RUR)
за 10 ед. 2.0053 (0.0151)

Подробный курс...

   Золото (XAU)
за 10 кг. 39914.56 (733.86)

   Серебро (XAG)
за 10 кг. 711.10 (11.06)

   Платина (XPT)
за 10 кг. 73144.40 (959.86)

   Паладий (XPD)
за 10 кг. 15307.04 (288.78)      3.1.2008 13:01
           

 
Інтернет не має кордонів. За допомогою саме всесвітній павутині є можливість прослідкувати за життям своїх видатних знайомих, земляків, публічних людей.

До Наталії Анатоліївни Чегодар звернулись з запитаннями  її   земляки з Кіровоградщини, і через деякий час, 31 грудня 2007р., вони вже отримали відповідь на форумі порталу Овідіопольського району.

Минулого року Наталія Анатоліївна відповіла змістовно на 37 запитань жителів та гостей Овідіопольського району.  Це досить рідкісне явище в українській складовій всесвітнього Інтернету, коли відповіді на запитання людей особисто готує та надає державний службовець такого рангу…

Головне запитання від земляків – як вдалося так швидко збудувати школу. І, дійсно, звідки взято кошти на будівництво школи в смт. Овідіополь, яку почали будувати в 2006 році, а в 2008 діти ввійдуть в нові, сучасні за архітектурою, обладнані за останнім словом техніки, класи?

- Я дуже вдячна вам за слова подяки та підтримку! Я завжди пам’ятаю свої коріння і намагаюся ні словом, ні ділом не зганьбити своє ім’я, свою сім’ю, свою малу батьківщину.
Але, взагалі, я повинна сказати, що неважливо, в якому районі чи області працює людина. Головне, що разом ми працюємо на Україну, на її відновлення і розквіт.

В своїй роботі на посаді голови районної державної адміністрації я і моя команда визначили декілька пріоритетів: планомірна і систематична робота з наповнення бюджету, проведення відкритих земельних аукціонів, розміщення на території району бюджетоутворюючих підприємств. Такий підхід дає змогу будувати соціально значущі об’єкти: школи, дитсадки, амбулаторії.

Підбиваючи підсумки року, можу з гордістю сказати, що я і моя команда за підтримки депутатів районної ради ввели в експлуатацію 4 нових шкільних їдальні, дитячі садки в Йосипівці, Овідіополі, відремонтували приміщення 3 ФАПів, неврологічне відділення ЦРЛ та побудували нову амбулаторію в Новій Долині, капітально відновили приміщення 3 шкіл, капітально відремонтували 70 км доріг. На даному етапі головні наші зусилля направлені на завершення будівництва першого пускового комплексу Овідіопольської школи № 1. Введення в експлуатацію цього об’єкту планується на початок березня – до Дня народження Т.Г. Шевченка. Не менш важливим є те, що відновлена школа змінить свій статус і буде називатись «школа-гімназія», якій буде присвоєно ім’я великого українського поета. Також в дворі школи буде встановлено погруддя Тарасу Григоровичу, постамент для якого вже готовий.

Другою пусковою чергою передбачено будівництво спортивного комплексу, що міститиме в собі 2 спортивних зали (приблизно 36Х12 м) з допоміжними приміщеннями: роздягальнями, вбиральнями, тренерськими, кімнатою для інвентарю і т.д. Завершенням будівельних робіт по НВК стане введення в експлуатацію нині існуючого навчального корпусу після капітального ремонту і благоустрій всієї шкільної території.

А будуємо такими темпами тому, що маємо кошти в бюджеті розвитку (від земельних аукціонів та викупу земельних ділянок) та кошти, що дають втілені в життя інвестиційні проекти. З усіма бізнес-структурами, що хочуть працювати в районі, ми укладаємо угоди про виконання ними соціальних проектів (будівництво шкіл, дитсадків, доріг та інші) на підставі статті 18 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» та Постанови Кабміну № 40 від 24 січня 2007 року. В результаті такої співпраці і з’являються новобудови в районі.

«Овідіополь-ІНФОРМ»
Комментарии посетителей
Администрация не несёт ответственности за информацию, оставляемую пользователями.
Комментарии могут оставлять только зарегестрированные пользователи!!

Официальный портал Овидиопольского районаВидео
Всё видео  


Какую музыку Вы слушаете?

Поп
Классика
Electro-House
Латино
Ретро     Фотогалерея  |  Видео  |  Газета  |  RSS ленты  |  Карта сайта  |  Курс валют  |  Архив  |  Форум  |  Обратная связь  
Информация Овидиополь – ИНФОРМ является интеллектуальной собственностью
информационной службы www.ovidiopol.com и других указанных источников полученной информации.
Любое копирование, публикация, перепечатка или последующее распространение информации, в том числе,
которое осуществляется любым иным способом, с использованием аналогичных и любых других средств,
запрещается без предварительного письменного согласия со стороны информационной службы www.ovidiopol.com.
Разрешается цитирование информации с явным указанием ссылки на Овидиополь – ИНФОРМ

На сайте функционирует система коррекции ошибок. Обнаружив неточность в тексте на данной странице, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter.

67801, Украина, Одесская обл.,  
г. Овидиополь, ул. Одесская, 19а  
Тел./факс: +38 (04851) 3-51-19,  
+38 (048) 740-09-00