Июнь 19, 2019 06:46
Регистрация на сайте «Овидиополь-Информ»
   «Овидиополь-Информ»  
Поиск на «Овидиополь-Информ»
 
     Фотогалерея  |  Видео  |  Газета  |  RSS ленты  |  Карта сайта  |  Курс валют  |  Архив  |  Форум  |  Обратная связь  

В новий рік – з теплом!Сельским головой Роксолан избран Андрей Семашко

Земля в Овидиопольском районе стала дешевле

ГАИ шумят – я слушаю…

Всего 33 минуты

Промышленные предприятия области реализовали продукции на 2 млрд. грн.

   Евро (EUR)
за 100 ед. 721.9013 (-0.2832)

   Доллары США (USD)
за 100 ед. 484.4000 (-0.06)

   Российские рубли (RUR)
за 10 ед. 2.0053 (0.0151)

Подробный курс...

   Золото (XAU)
за 10 кг. 39914.56 (733.86)

   Серебро (XAG)
за 10 кг. 711.10 (11.06)

   Платина (XPT)
за 10 кг. 73144.40 (959.86)

   Паладий (XPD)
за 10 кг. 15307.04 (288.78)      15.1.2008 12:54
           

 
Приємним подарунком до Нового року стало підключення до природного газу житлового масиву працівників тваринницької ферми, що в Петродолинському.

Цей масив, в якому мешкають близько 150 чоловік, а будинків всього 37, залишався без газозабезпечення, тоді як центральна частина вже завершила цю роботу.

Ще майже 30 років тому колишній голова радгоспу ім.25 з’їзду КПРС, нині покійний С.Я. Жук, задумав створити це поселення поряд із фермою, щоб людям було недалеко добиратися на роботу. Перші поселенці, вихідці зі всього колишнього Радянського Союзу, залюбки заселялися в будинки, збудовані радгоспом. Але створення прийнятних умов для життєдіяльності людей затягнулося на довгі роки. Однак, селяни – народ терплячий і невимогливий - пристосувалися палити дровами та носити воду з криниці. І все ж, дивлячись, як в минулому році газифікували село Петродолинське, почали мріяти й собі про такі «земні блага». Влітку 2007 року вирішили звернутися до голови райдержадміністрації Н.А. Чегодар з проханням підключити й їхнє поселення до газопроводу.

- Складність ситуації полягала в тому, - говорить Наталія Анатоліївна, - що поселення знаходиться на відстані 3,5 км від села Петродолинське. Втім, як тільки ми завершили підключення всіх населених пунктів до газової мережі, то відразу ж взялися за віддалені житлові масиви. Таких у нас два – сьогоднішній, Петродолинський і ще один в селі Барабой, так звана Богатирівка, де, до речі, також зараз коригується проектна документація на підведення газу, яка була виготовлена ще в 1992 році.

За сприянням райдержадміністрації в стислі терміни було прокладено 3,5 км газопроводу - відводу високого тиску до встановленого ГРП. Це забезпечило можливість жителям газифікувати свої помешкання, які однією дружною громадою взялися і виконали ці роботи. До речі, з виконавцем (або, правильніше, з підрядником) робіт петродолинцям пощастило. Андрій Вердиш, молодий керівник приватного підприємства «Гранд Газ Сервіс», швидко і якісно виконав свою роботу (судіть самі, з моменту зборів громадян, на якому було вирішено газифікувати поселення, й до сьогоднішнього пуску газу пройшло всього 4 місяці!). «Робота йшла чітко і злагоджено  завдяки розумінню й підтримці самих жителів, - говорить А. Вердиш. – В нас майже не виникало суперечок з приводу виконання робіт».

До речі, «Гранд Газ Сервіс» також чітко виконав свої зобов’язання й у Великодолинському, де до початку опалювального сезону було збудовано й запущено в експлуатацію нову сучасну котельню НВК «школа-гімназія».

Гостинно зустріла гостей гарячою кавою родина Рябоконь, в чиїй хаті на плиті весело миготів «блакитний вогник». «Немає слів, щоб передати нашу радість, - ділиться враженнями господарка будинку Олена Анатоліївна, - це таке полегшення, адже тепер мені не потрібно постійно «чергувати» біля пічки і щонеділі чистити оселю від сажі. Велика подяка всім, хто зробив нам такий новорічний подарунок, і від мене, і від моїх дітей!»

До розмови підключився депутат Петродолинської сільської ради Володимир Петрович Козбур: «Тепер нам, «жителям ферми», хочеться придумати гарну назву нашому поселенню, наприклад, «Світанок», адже життя тільки починається...»

Петролинський сільський голова Л.Й. Жук додала, що в цьому поселенні ще влітку було проведено освітлення вулиць, а тепер треба планувати проведення водопроводу та асфальтування доріг. «Я впевнена, - підкреслила Людмила Йосипівна, - що завдяки Наталії Анатоліївні Чегодар ми зможемо втілити в життя самі сміливі плани».

Отже, 150 жителів поселення з майбутньою (можливо!) гарною назвою «Світанок» будуть зустрічати Новий  рік з теплом не тільки в домівках, а й у серцях.

Відділ інформації.
Комментарии посетителей
Администрация не несёт ответственности за информацию, оставляемую пользователями.
Комментарии могут оставлять только зарегестрированные пользователи!!

Официальный портал Овидиопольского районаВидео
Всё видео  


Какую музыку Вы слушаете?

Поп
Классика
Electro-House
Латино
Ретро

Дополнительные новости:

В новий рік – з теплом!
Подарунок дітям     Фотогалерея  |  Видео  |  Газета  |  RSS ленты  |  Карта сайта  |  Курс валют  |  Архив  |  Форум  |  Обратная связь  
Информация Овидиополь – ИНФОРМ является интеллектуальной собственностью
информационной службы www.ovidiopol.com и других указанных источников полученной информации.
Любое копирование, публикация, перепечатка или последующее распространение информации, в том числе,
которое осуществляется любым иным способом, с использованием аналогичных и любых других средств,
запрещается без предварительного письменного согласия со стороны информационной службы www.ovidiopol.com.
Разрешается цитирование информации с явным указанием ссылки на Овидиополь – ИНФОРМ

На сайте функционирует система коррекции ошибок. Обнаружив неточность в тексте на данной странице, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter.

67801, Украина, Одесская обл.,  
г. Овидиополь, ул. Одесская, 19а  
Тел./факс: +38 (04851) 3-51-19,  
+38 (048) 740-09-00