Июнь 17, 2019 09:11
Регистрация на сайте «Овидиополь-Информ»
   «Овидиополь-Информ»  
Поиск на «Овидиополь-Информ»
 
     Фотогалерея  |  Видео  |  Газета  |  RSS ленты  |  Карта сайта  |  Курс валют  |  Архив  |  Форум  |  Обратная связь  

Концерт Лича В.І.Сельским головой Роксолан избран Андрей Семашко

Земля в Овидиопольском районе стала дешевле

ГАИ шумят – я слушаю…

Всего 33 минуты

Промышленные предприятия области реализовали продукции на 2 млрд. грн.

   Евро (EUR)
за 100 ед. 721.9013 (-0.2832)

   Доллары США (USD)
за 100 ед. 484.4000 (-0.06)

   Российские рубли (RUR)
за 10 ед. 2.0053 (0.0151)

Подробный курс...

   Золото (XAU)
за 10 кг. 39914.56 (733.86)

   Серебро (XAG)
за 10 кг. 711.10 (11.06)

   Платина (XPT)
за 10 кг. 73144.40 (959.86)

   Паладий (XPD)
за 10 кг. 15307.04 (288.78)      5.4.2007 14:40
           

 
«Є щасливо обдаровані натури…і щасливо обдаровані народи. Я бачив такий народ, народ – музикант, - це українці» (П. І. Чайковський).

30 березня в концертному залі дитячої музичної школи відбувся творчий вечір пошуково-дослідницького гурту «Наддністрянські музики» під керівництвом Лича В. І. – чудового музиканта і справжнього українця.

Відтоді, як у 2001 році він з’явився у нас і почав працювати, можна відлічувати новий, якісно інший етап у музичному житті району.

Людина, фанатично віддана справі, яскравий педагог, оригінальний музикант, незважаючи на час і відсутність матеріальної бази, практично на голому ентузіазмі створив самобутній інструментальний ансамбль, який встигли пізнати і полюбити слухачі.

Але творча людина ніколи не стоїть на місці. І на зміну учасникам, які вже виросли, прийшов новий склад ансамблю, переважно із викладачів Овідіопольської дитячої музичної школи: Володимир Лич – керівник (скрипка), Наталія Кондратенко (скрипка), Ірина Попазова (флейта), Лілія Яковенко (домбра), Вікторія Мацапура (акордеон), Наталія Вортнюк (баян), Ігор Красноштан (к-бас), Ігор Кальянов (ударні і сопілка), Інна Любімова (фортепіано). Оновлений колектив об’єднує любов до музики та розуміння необхідності просвітницької діяльності.

Розпочався вечір фантазією на теми українських народних пісень. Впродовж усього виступу глядачі мали змогу насолоджуватись яскравим звучанням таких визначних творів у виконанні ансамблю Наддністрянські музики»: «Човен хитається» Р. Купчинського, «Романс» Г. Свірідова, «Техас» Ч. Чапліна, «Фантазія-жарт «Очи черные»» В. Лича, «Світлло і тіні» П. Піцигоні, «Чардаш» В. Монті, «Романс» В. Гомеса, «Менует» П. Моріа, «Попурі на тему старого джазу» В. Лича. Вперше прозвучали пісні, на написання яких обдарованого музиканта надихнули вірші Анатолія Антоновича Ройченка.

На глядачів чекала маса сюрпризів від організаторів вечору: українські народні пісні  у виконанні хору молодших та вокального ансамблю старших класів ДМШ, К. Кириленко, Д. Кечі, О. Карпука, І. Попазової, М. Осадчого, Т. Кононової, а також виступи дуетів Т. Кононової і М. Осадчого, І Кальянові і М. Осадчого.

Свято музики завершилось «Маленьким українським попурі» у виконанні ансамблю «Наддністрянські музики».

Серед присутніх у залі також знаходились відомі люди Овідіополя – голова районної ради Левчук В. В., начальник відділу культури Пушкаренко Н. Ф., головний редактор газети «Наддністрянська правда» Тельпіс О. Д., які звертаючись зі сцени до великого аматора, висловлювали свою повагу, захоплення творчістю обдарованого музиканта, а також емоції та враження від виступу інструментального ансамблю та запрошених аматорів. Щодо Олександри Дмитрівни ведучі висловили припущення, що у неї з Володимиром Івановичем, як у людей творчих багато спільного, навіть назви співпадають – Наддністрянська правда» та «Наддністрянські музики», їх поєднує достатньо довга та спільна творча праця.

По закінченню вечору ще довго звучали захоплення та подяка переповнених емоціями шанувальників української музики прекрасного музиканта і композитора. Оплески глядачів не вщухали та вимагали виступу на біс. Усі присутні в залі отримали справжню насолоду талантом Володимира Івановича, людини самобутньої та патріотичної, а також від виступів гостей свята.

Лич В.І.

Комментарии посетителей
Администрация не несёт ответственности за информацию, оставляемую пользователями.
Комментарии могут оставлять только зарегестрированные пользователи!!

Официальный портал Овидиопольского районаВидео
Всё видео  


Какую музыку Вы слушаете?

Поп
Классика
Electro-House
Латино
Ретро     Фотогалерея  |  Видео  |  Газета  |  RSS ленты  |  Карта сайта  |  Курс валют  |  Архив  |  Форум  |  Обратная связь  
Информация Овидиополь – ИНФОРМ является интеллектуальной собственностью
информационной службы www.ovidiopol.com и других указанных источников полученной информации.
Любое копирование, публикация, перепечатка или последующее распространение информации, в том числе,
которое осуществляется любым иным способом, с использованием аналогичных и любых других средств,
запрещается без предварительного письменного согласия со стороны информационной службы www.ovidiopol.com.
Разрешается цитирование информации с явным указанием ссылки на Овидиополь – ИНФОРМ

На сайте функционирует система коррекции ошибок. Обнаружив неточность в тексте на данной странице, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter.

67801, Украина, Одесская обл.,  
г. Овидиополь, ул. Одесская, 19а  
Тел./факс: +38 (04851) 3-51-19,  
+38 (048) 740-09-00