Июнь 17, 2019 09:25
Регистрация на сайте «Овидиополь-Информ»
   «Овидиополь-Информ»  
Поиск на «Овидиополь-Информ»
 
     Фотогалерея  |  Видео  |  Газета  |  RSS ленты  |  Карта сайта  |  Курс валют  |  Архив  |  Форум  |  Обратная связь  

Програма, спрямована на ефективністьСельским головой Роксолан избран Андрей Семашко

Земля в Овидиопольском районе стала дешевле

ГАИ шумят – я слушаю…

Всего 33 минуты

Промышленные предприятия области реализовали продукции на 2 млрд. грн.

   Евро (EUR)
за 100 ед. 721.9013 (-0.2832)

   Доллары США (USD)
за 100 ед. 484.4000 (-0.06)

   Российские рубли (RUR)
за 10 ед. 2.0053 (0.0151)

Подробный курс...

   Золото (XAU)
за 10 кг. 39914.56 (733.86)

   Серебро (XAG)
за 10 кг. 711.10 (11.06)

   Платина (XPT)
за 10 кг. 73144.40 (959.86)

   Паладий (XPD)
за 10 кг. 15307.04 (288.78)      3.4.2008 12:30
           

 
– З гордістю відзначу, – підкреслює головлікар Овідіопольської ЦРЛ Володимир Литвинчук, – район виявився першим в області, де придбано пересувний кабінет медичної рентгенологічної діагностики останніх цифрових технологій.

Буквально цими днями Харківський завод-виготівельник «Квант» відрядить своїх інструкторів до Овідіополя для навчання наших фахівців. І ми негайно почнемо медобстеження населення на новому флюорографі.

У дорогого придбання (без тендерних витрат за апарат з районної скарбниці витрачено близько 670 тисяч гривень) є своя передісторія. У 2007 році старий флюорограф кілька разів вивозили на планові рентгенобстеження в різні села району. Необхідної для роботи потужності 380 вольт бракувало, хоча апарат намагалися підключати навіть до електропідстанцій. У підсумку, близько сотні людей, які добровільно зібралися для медобстеження, розходилися, як правило, ні з чим. Про незручності повідомили голові райдержадміністрації Наталії Чегодар, яка, за словами головлікаря Володимира Литвинчука, звикла «будь-яку справу виконувати якісно, один раз і з максимальним за тривалістю ефектом». Так виникла ідея про придбання пересувного флюорографа для ЦРЛ.

У порівнянні з «вчорашнім днем»- переваги придбаної апаратури у наявності. За допомогою нового цифрового обладнання всього за годину можна потенційно обстежити 50 пацієнтів. При цьому навантаження шкідливого випромінювання для людини знижується в 10 разів на відміну від старого. Отриману об'ємну інформацію фахівець обробляє всього 2-3 години, потім її в електронному вигляді надійно зберігають у флюоротеці.

Такий гідний внесок районного керівництва у підвищення соціально-медичних стандартів став істотним доповненням до виконання районної цільової Програми протидії захворюваності туберкульозом на 2008 – 2011 роки, прийнятої на останній сесії Овідіопольської райради в середині лютого. Програма підкріплена реальними фінансами. І це, безумовно, дозволить виконати заплановані заходи не на папері, а насправді. Для їх реалізації цього року заплановано 525 тис. грн, у наступному – 733 тис. грн, у 2010 та 2011 роках, відповідно, 433 й 458 тис. грн. Докладніше про цю Програму розповідає її співавтор Володимир Литвинчук:

– Стабілізація й поліпшення епідеміологічної ситуації по туберкульозу залежить від цілого комплексу масштабних заходів. Причому, одним з найважливіших є повноцінний і неухильний курс лікування. Структурний аналіз дає нам можливість зробити висновок, що 75% хворих на туберкульоз – це люди не працюючі, які зловживають спиртним, ведуть асоціальний спосіб життя. Якщо така людина пропускає прийоми ліків, то всі попередні старання можна перекреслити. Щоб подібного не відбувалося, у Програмі закладені положення про матеріальне стимулювання. І, якщо під пильним контролем лікаря або фельдшера хворий прийняв весь курс хіміотерапії, то одержить додаткову допомогу. Для малозабезпечених хворих на туберкульоз- це продуктові набори (80 грн на людину) і гігієнічні набори (80 грн на людину), які видають раз на місяць. Такі програмні пункти введені на наполегливу вимогу голови Овідіопольської РДА Наталії Анатоліївни Чегодар. Другою особливістю є першочергові заходи, спрямовані на соцзахист працівників медичних закладів, які надають допомогу хворим на туберкульоз. Мова йде про 200 тисяч гривень, призначених для придбання житла й 65 тисяч для придбання автомобіля фтизіатричної служби з райбюджету. Відзначу, що багато аналогічних програм в інших районах подібне матеріальне стимулювання не включають, тому що не мають можливості фінансово їх виконати. В тому, що ця Програма буде працювати ефективно й дасть очікувані кінцеві результати, сумніватися не доводиться. Як і в реалізації двох інших, не менш серйозних програм щодо боротьби з ВІЛ/СНІДом і наркоманією, на кожну з яких у нинішньому році виділено по 200 тисяч гривень. Мені, як депутату Овідіопольської райради, особливо приємно відзначити, що для блага нашого населення в районі йде зважена й конструктивна робота виконавчої й представницької влади.

Тетяна ГУРІЧЕВА,
власкор «Одеських вістей», Овідіопольський район
Комментарии посетителей
Администрация не несёт ответственности за информацию, оставляемую пользователями.
Комментарии могут оставлять только зарегестрированные пользователи!!

Официальный портал Овидиопольского районаВидео
Всё видео  


Какую музыку Вы слушаете?

Поп
Классика
Electro-House
Латино
Ретро     Фотогалерея  |  Видео  |  Газета  |  RSS ленты  |  Карта сайта  |  Курс валют  |  Архив  |  Форум  |  Обратная связь  
Информация Овидиополь – ИНФОРМ является интеллектуальной собственностью
информационной службы www.ovidiopol.com и других указанных источников полученной информации.
Любое копирование, публикация, перепечатка или последующее распространение информации, в том числе,
которое осуществляется любым иным способом, с использованием аналогичных и любых других средств,
запрещается без предварительного письменного согласия со стороны информационной службы www.ovidiopol.com.
Разрешается цитирование информации с явным указанием ссылки на Овидиополь – ИНФОРМ

На сайте функционирует система коррекции ошибок. Обнаружив неточность в тексте на данной странице, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter.

67801, Украина, Одесская обл.,  
г. Овидиополь, ул. Одесская, 19а  
Тел./факс: +38 (04851) 3-51-19,  
+38 (048) 740-09-00