Май 20, 2019 08:28
Регистрация на сайте «Овидиополь-Информ»
   «Овидиополь-Информ»  
Поиск на «Овидиополь-Информ»
 
     Фотогалерея  |  Видео  |  Газета  |  RSS ленты  |  Карта сайта  |  Курс валют  |  Архив  |  Форум  |  Обратная связь  

Освіта в Овідіопольському районіСельским головой Роксолан избран Андрей Семашко

Земля в Овидиопольском районе стала дешевле

ГАИ шумят – я слушаю…

Всего 33 минуты

Промышленные предприятия области реализовали продукции на 2 млрд. грн.

   Евро (EUR)
за 100 ед. 721.9013 (-0.2832)

   Доллары США (USD)
за 100 ед. 484.4000 (-0.06)

   Российские рубли (RUR)
за 10 ед. 2.0053 (0.0151)

Подробный курс...

   Золото (XAU)
за 10 кг. 39914.56 (733.86)

   Серебро (XAG)
за 10 кг. 711.10 (11.06)

   Платина (XPT)
за 10 кг. 73144.40 (959.86)

   Паладий (XPD)
за 10 кг. 15307.04 (288.78)      12.5.2008 18:23
           

 
Незабаром у школах пролунає останній дзвінок. Для школярів Овідіопольського району навчальний рік, що завершується, був позначений багатьма вагомими подіями.

Так, протягом цього короткого проміжку часу кардинально змінився зовнішній вигляд Великодолинського НВК «школа – гімназія» та Дальницької ЗОШ: тут відремонтовано дахи, фасади, системи опалення, замінено вікна на металопластикові,  змонтовано нові енергозберігаючі котельні; на черзі – ремонт класних кімнат. Учні тієї ж Дальницької та Петродолинської шкіл залюбки відвідують нові шкільні їдальні, де на них чекають смачні страви, приготовлені на обладнанні, якому можуть позаздрити багато міських ресторанів. Комп’ютерний парк шкіл району поповнився 100 новими сучасними машинами, практично всюди завезено нові меблі. А учнів Барабойської та Молодіжненської шкіл на уроки тепер підвозять «шкільні» автобуси.

Райдержадміністрація виходить з того, що освіта має бути пріоритетом №1 сьогодення, тому повсякденна увага приділяється ремонту і реконструкції будівель шкіл та позашкільних установ у відповідності до вимог нинішнього часу, оснащенню їх сучасним обладнанням, відновленню мережі дошкільних навчальних закладів насамперед на селі.

За останні 2 роки побудовано або повністю реконструйовано 4 дитсадки (смт. Овідіополь, с. Калаглія, с. Йосипівка, с. Молодіжне), умови перебування дітей в яких приведено до європейського рівня, вони відповідають всім санітарно-гігієнічним нормам та нормам безпеки, в двох із них використовуються сонячні батареї для забезпечення приміщення гарячою водою та часткового обігріву його, що дає змогу економити бюджетні кошти на оплаті за енергоносії; капітально відремонтовано 4 школи (Великодолинський НВК, Надлиманська ЗОШ, Новодолинська, Дальницька ЗОШ); збудовано 4 нові шкільні їдальні (Надлиманська, Новоградківська, Петродолинська, Дальницька ЗОШ), придбано 5 «шкільних» автобусів (Таїровській, Петродолинській, Молодіжненській, Барабойській ЗОШ, Йосипівському дитсадку).

Найяскравішим прикладом реалізації такої вдумливої політики стало будівництво школи в смт Овідіополь, яка ось-ось буде здана в експлуатацію. Її можна сміливо назвати школою майбутнього, яка стала реальністю сьогоднішнього дня. За неповних два роки на місці старого аварійного приміщення (яке не лише не відповідало санітарним нормам для навчальних закладів, а й несло загрозу життю працівників та учнів школи) зросла будівля, зведена за найсучаснішими технологіями та оснащена всім необхідним відповідно не лише до нинішніх вимог, а й з урахуванням 10–15-річної перспективи.

Овідіопольська школа №1

Овідіопольська школа №1

Фінансування проводилося за рахунок меценатів та інвесторів району (ТОВ «Епіцентр-К», ТОВ «Промтоварний ринок 7 км», ТОВ «Совіньйон», ТОВ «Метро»).

При будівництві застосовані енергозберігаючі технології: конструктив огороджуючих елементів, таких як стіни, вікна, вхідні конструкції; каскадна котельна з коефіцієнтом  корисної дії 92%, геліоустановки в системі гарячого водозабезпечення.

Три комп’ютерних класи відповідають всім сучасним вимогам в галузі інформатики. Високотехнологічне обладнання застосоване і в двох лінгафонних кабінетах. Актовий зал вкомплектовано сучасною звуковою та світлотехнікою, що дозволить проводити учнівські заходи на високому рівні. Харчоблок укомплектований найсучаснішим кухонним обладнанням, що повністю забезпечить виконання всіх санітарних вимог.

Прийнятою програмою соціально-економічного розвитку району на 2008 рік та програмами на найближчу перспективу передбачені заходи щодо реалізації актів Президента України щодо підвищення якості освіти, зокрема:

  • капітальний ремонт 3 дитсадків (с. Санжійка, с. Доброолександрівка, смт. Авангард) та проектування дитсадку в с. Кароліно-Бугаз);
  • капітальний ремонт 3 шкіл (реконструкція будівлі під початкову школу в с. Дальник, Кароліно-Бугазької та Новоградківської ЗОШ, початок проектування реконструкції початкових шкіл № 1 і № 2 в смт. Овідіополь;
  • завершення у 2008 році реконструкції спорткомплексу в с. Новоградківка, початок проектування будівництва спорткомплексу в с. Кароліно-Бугаз.
  • завершення будівництва у 2009 році Петродолинської ЗОШ.

Відділ інформації Овідіопольської РДА.
Комментарии посетителей
Администрация не несёт ответственности за информацию, оставляемую пользователями.
Комментарии могут оставлять только зарегестрированные пользователи!!

Официальный портал Овидиопольского районаВидео
Всё видео  


Какую музыку Вы слушаете?

Поп
Классика
Electro-House
Латино
Ретро     Фотогалерея  |  Видео  |  Газета  |  RSS ленты  |  Карта сайта  |  Курс валют  |  Архив  |  Форум  |  Обратная связь  
Информация Овидиополь – ИНФОРМ является интеллектуальной собственностью
информационной службы www.ovidiopol.com и других указанных источников полученной информации.
Любое копирование, публикация, перепечатка или последующее распространение информации, в том числе,
которое осуществляется любым иным способом, с использованием аналогичных и любых других средств,
запрещается без предварительного письменного согласия со стороны информационной службы www.ovidiopol.com.
Разрешается цитирование информации с явным указанием ссылки на Овидиополь – ИНФОРМ

На сайте функционирует система коррекции ошибок. Обнаружив неточность в тексте на данной странице, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter.

67801, Украина, Одесская обл.,  
г. Овидиополь, ул. Одесская, 19а  
Тел./факс: +38 (04851) 3-51-19,  
+38 (048) 740-09-00