Святкове відкриття новорічної ялинки в Овідіополі: фотофакт

22.12.2008 9:00


19 грудня, о 16.00, на площі біля Овідіопольської районної адміністрації відбулося свято – відкриття новорічної ялинки.

19 грудня, о 16.00, на площі біля Овідіопольської районної адміністрації відбулося свято – відкриття новорічної ялинки.Дітей та дорослих вітав «Святий Миколай», який привіз з собою безліч подарунків.

Не залишилося свято, яке традиційно підготував творчий колектив районного відділу культури, й без виступів талановитих місцевих аматорів сцени. Як завжди, зачарував глядачів спів овідіопольського народного ансамблю «Витребеньки», продемонстрував «на біс» свої таланти й одеський колектив «Бессарабія».

На ялинку Святого Миколая були запрошені діти з малозабезпечених та багатодітних сімей, які проживають в Овідіопольському районі.

Під час свята мешканці селища та гості послухали розповідь настоятеля Свято-Миколаївського Храму селища Овідіополь протоієрея Василя Бокача, зібрали кошти для багатодітної сім’ї з села петродолинське, школярі обмінялися подаруночками, спалили на вогнищі всі свої негаразди та отримали поздоровлення від голови Овідіопольської районної адміністрації Наталії Чегодар та голови Овідіопольської районної ради Володимира Левчука, які і запалили новорічну ялинку, яка буде палати ще майже місяць.

"Овідіополь - ІНФОРМ"

Информационная служба "ОВИДИОПОЛЬ-ИНФОРМ"
ул. Одесская, 19а
Одесская область, пгт. Овидиополь
Украина, 67801
Тел./факс: +38 (04851) 3-51-19; +38 (048) 740-09-11

E-mail: portal@ovidiopol.com
Skype-name: ovidiopol.net