Голова райадміністрації принесла новорічні подарунки

10.2.2009 17:19


На виконання розпорядження голови райдержадміністрації від 15 грудня 2008 року № 1769 “Про заходи щодо проведення новорічних і різдвяних свят для дітей”,
меморандумів між Овідіопольською районною держадміністрацією та представниками бізнесу,

укладених у рамках благодійного проекту “Зігрій любов’ю дитину”, райдержадміністрацією організовано привітання багатодітних сімей району, у яких виховуються 8 і більше дітей з днем Святого Миколая, новорічними та різдвяними святами. Сім’ям вручено святкові продуктові набори та солодкі новорічні подарунки на загальну суму 1800 гривень.

Голова райдержадміністрації Н.А. Чегодар особисто відвідала багатодітну сім’ю Ніколаєнків із с. Кароліно-Бугаз, у якій виховується 10 дітей. Нагадаю, що в минулому році ця родина отримала новий двоповерховий будинок з присадибною ділянкою та оснащений всіма необхідними меблями і побутовою технікою.

Також Наталія Анатоліївна завітала до новоствореного (а саме, 1 грудня 2008 року) дитячого будинку сімейного типу родини Петровських. Сім’я виховує своїх троє дітей, віком від 17 до 3-х років, та двох дітей – вихованців 5-ти та 3-х років. Родина впевнена, що зможе створити належні (як фізичні, так і психологічні) умови для нових членів сім’ї.

Голова райдержадміністрації Н.А. Чегодар побажала багатодітним родинам сімейного благополуччя та вручила святкові подарунки.

А.І. Яценко,

начальник відділу у справах сім’ї,

молоді, спорту та охорони здоров’я райдержадміністрації


Информационная служба "ОВИДИОПОЛЬ-ИНФОРМ"
ул. Одесская, 19а
Одесская область, пгт. Овидиополь
Украина, 67801
Тел./факс: +38 (04851) 3-51-19; +38 (048) 740-09-11

E-mail: portal@ovidiopol.com
Skype-name: ovidiopol.net